Jak zamówić?

Jak zamówić?

projekt Ania Link Ceramika Mozaiki Lublin

Rozmowa i projekt

Każda mozaika jest projektowana na indywidualne zamówienie inwestora, dlatego jako pierwszy etap prac, konieczny jest wywiad/ rozmowa z inwestorem na temat jego upodobań, marzeń i kolorów, w których czuje się dobrze.

Zbieramy inspiracje, szkice, pomysły i na tej podstawie przygotowuję projekt mozaiki.
Projekt ręcznie robionych płytek ceramicznych może być również dostarczony przez architekta, a także samego inwestora. Wtedy moja rola ogranicza się tylko do dostosowania takiego rysunku do technicznych ograniczeń procesu produkcji mozaiki.

Projekt może być wykonany ze zdjęcia, rysunku, czy ulubionego patternu.

Kolory

Dobieramy zdalnie na podstawie próbek szkliw i materiałów wykończeniowych lub spotykamy się osobiście w mojej pracowni w Lublinie lub umawiamy się na spotkanie wyjazdowe, a ja zabieram ze sobą zestaw próbników z kilkudziesięcioma kolorami podstawowymi dostępnymi od ręki w pracowni. Brakujące szkliwa zawsze zamawiam dodatkowo do konkretnej realizacji.

Na tym etapie możliwe są również modyfikacje wielkości wzorów KAFLI FAIRY TILES – jeśli podobają Ci się klasyczne wzory- sztabki, kwadraty, rybia łuska, to teraz dobieramy wielkość pojedynczego elementu oraz kolory pasujące do Twojego wnętrza.
Po podaniu mi wielkości zamawianej powierzchni mogę dokonać wyceny i po wpłacie zadatku, zaczynam pracę

Realizacja

Czas realizacji, to około trzech/czterech miesięcy od momentu zatwierdzenia projektu.
Możliwe są sytuacje, w których trzeba zapisać się w kolejkę oczekujących i wtedy umawiamy się orientacyjnie na czas rozpoczęcia prac.

montaż mozaiki na siatce Ania Link Fair Tiles Ceramika Lublin

Gotowa mozaika i płytki

Mozaiki naklejane są na siatkę podtynkową i dostarczane do inwestora przeze mnie osobiście lub wysyłane przesyłką paletową.
Koszt dostawy ustalany jest indywidualnie i zależny jest od odległości i czasu, jaki spędzam przy montażu mozaiki.
Mozaikę montuje się jak standardowe płytki ceramiczne.

Mozaikę można łatwo docinać.