• FAIRY TILES by Ania Link are unique ceramic mosaics made to order as an art service, as opposed to off-the-shelf finishing materials. Hand-crafted from start to finish, FAIRY TILES are born through a direct relationship with the buyer who takes active part in the design process to create their dream wall decor. Whether you wish to express yourself through your surroundings on a whole new level or would like to enrich your property with awe-inspiring tilework, FAIRY TILES will prove to be a tasteful and timeless investment for you to take pride in.


    Ania Link has been designing and hand-crafting ceramics in her own studio since 2014. Based in Lublin, Poland, Ania aims to invite people into her world, where beauty is forged through human connections. In her desire to share her passion about artisanship with others, Ania Link works on turning the boldest ideas into reality, blurring the distinction between design and art.


    PL

    FAIRY TILES by Ania Link to unikatowe mozaiki ceramiczne, które w odróżnieniu od tradycyjnie projektowanych materiałów wykończeniowych powstają na indywidualne zamówienie w ścisłej współpracy z inwestorem. Wytwarzane od początku do końca ręcznie, mozaiki FAIRY TILES rodzą się z bezpośredniej relacji z nabywcą, który bierze aktywny udział w procesie projektowania swoich wymarzonych płytek ściennych. Niezależnie od tego czy pragniesz wyrazić siebie poprzez swoje otoczenie, czy też chcesz wzbogacić swoją nieruchomość o budzącą zachwyt mozaikę, FAIRY TILES to wysmakowana i ponadczasowa inwestycja, która będzie napawać Cię dumą.


    Ania Link zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem ceramiki w swojej pracowni od 2014 roku. Istotą jej pracy jest zapraszanie innych do swojego świata, w którym piękno powstaje poprzez uważność na potrzeby drugiego człowieka. W swoim pragnieniu dzielenia się pasją do rzemiosła, Ania Link realizuje najśmielsze pomysły i redefiniuje ceramikę ścienną, zacierając granice pomiędzy designem a sztuką.

Mozaika Maroko

Dostępność: brak towaru
Cena: 0,00 zł 0.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Mozaika Maroko wykonywana jest w pracowni ceramicznej Ani Link na podstawie projektu Jaśminy Parkity. 

Jest to ręcznie produkowana mozaika ceramiczna, w której każdy element jest oddzielnie wycinany, retuszowany i szkliwiony. 

Mozaikę Maroko mogą Państwo zamówić w dwóch wersjach:

Maroko Large, której większe elementy nie przytłoczą dedykowanej im być może mniejszej przestrzeni swoją szczegółowością.

Wielkość największego liścia w tej wersji to około 25 cm długości.

Maroko Small z drobnymi i przez to bardziej pracochłonnymi i droższymi w wykonaniu elementami, która wygląda zjawiskowo i niezwykle :)

Wielkość największego liścia w tej wersji to około 15 cm długości.

Proces twórczy jest niezwykle pracochłonny i nastawiony na realizację mozaik i płytek odpowiadających najbardziej niestandardowym wymaganiom. Płytki produkowane przez Anię w jej pracowni w Lublinie, wyróżnia przede wszystkim inny kształt, ale też prawie nieograniczona paleta barw, którymi można poszkliwić kafle.

Nie ma dwóch identycznych mozaik, nawet jeśli produkowane są na podstawie tego samego projektu, co jest wielką zaletą tego rodzaju płytek i jednocześnie gwarancją, że otrzymują Państwo niepowtarzalny i unikatowy produkt, który spełnia wszystkie funkcje standardowych płytek kuchennych, czy łazienkowych.
Produkt, który Państwo otrzymają może delikatnie różnić się od tego na zdjęciu ze względu na całkowicie ręczny proces produkcji, co jest zjawiskiem naturalnym przy takim sposobie wykonania.
Mają Państwo jednocześnie gwarancję wykonania pod konkretnie podany wymiar i pewność, że taka mozaika może pełnić funkcję głównego elementu dekoracyjnego całego wnętrza, który daje zdecydowanie efekt wow.

Czas realizacji zależy od wielkości zamówienia i jest potwierdzany po złożeniu zamówienia i wynosi około 10 tygodni od momentu zatwierdzenia zamówienia przez pracownię.Jeśli chcieliby Państwo zamówić mozaikę nawiązującą do konkretnych mebli, blatów, czy kolorów, w zamówieniu proszę o podanie sygnatur danych materiałów, do których będzie można dopasować kolory szkliw.

Wycena mozaiki w każdym wypadku przebiega indywidualnie ponieważ jest bardzo wiele zmiennych, które na tę cenę wpływają. Jeśli jesteś zainteresowany, to proszę o przesłanie zapytania na adres anialinkceramics@gmail.com. Postaram się szybko i szczegółowo odpowiedzieć na wszelkie pytania :)Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl